Ana Sayfa Bize Ulaşın
Bizi Takip Edin
Blog
2Y Bayan Saç Spreyi - Dökülmelere Karşı
69,00 TL
Bu Ürün 3-5 İş Günü İçerisinde Kargoya Verilecektir.
ARKADAŞLARINLA PAYLAŞ
2Y Bayan Saç Spreyi - Dökülmelere Karşı Özellikleri

 

Saç kaybı,kepeklenme,elektriklenme,hacimsiz,mat sağlıksız saç görüntüsüne sahip olan bayanlar artık bu sorunların giderilmesinde size yardımcı olacak ürün 2y saç spreyi, sizin de yanınızda.....

 

* Spreyin içeriğindeki prokapil hammaddesi saçlarınızın dökülmesini engellerken saçlarınızın güçlenmesine yardımcı olur. Prokapil hammaddesi yaşlanma flokülleri (yaşlanmış saç kökleri) ile mücadele ederek saç kökünü uyararak saç kaybını önler. Vitaminlerin ve zeytin ağacı yapraklarının kombinasyonundan oluşmuştur.

ETKİLERİ

 

Saç diplerinde aşınmadan oluşan hücre ölümlerine sebep olmadığı için kepek ve dökülme yapmadığı gibi dökülen saçlarınızın yeniden çıkmasında yardımcı olur. Yüksek derecede yumuşaklık sağlar ve

 

hücreyi yeniler. Uzun süre dayanan nemlendiricidir, saçı zarar görmekten korur, kalınlaştırır, matlığını ve parlaklığını düzeltir.

 

Yüksek su içeriği saçı, tarama, fırçalama, kurutma ve permanın ve boyanın sebep olduğu zararlardan korur. Saçtaki elektriklenmeyi önler ve saçı düzleştirir. Saça yumuşaklık ve parlaklık katar. Gençleştiri etkisinin yanısıra, saçların nemlendirilmesinde ve bakımında etkileyici sonuçlar verir. İçeriğinde zengin oranda Omega 9, Omega 6, E vitamini ve Steroller barındırır.

 

PARABEN VE SODYUM LAURYL SULFATE GİBİ KANSOREJEN ETKİSİ OLAN MADDELERİ İÇERMEZ

 

KULLANIM ŞEKLİ

 

Tüm saça, saç diplerine ve saç dökülmesinin olduğu bölgelere 12 püskürtme şeklinde saç spreyini günde iki kez masaj hareketleri ile 3 dakika uygulayarak öylece bırakınız. Ayrıca saçınızı yıkadıktan sonra ıslaklığı alınmış saça uygulanabileceği gibi. Kuru saça da uygulanabilir. Saç spreyinden sonra yıkama yapmayınız.

 

* -T.C SAĞLIK BAKANLIĞI izni ile üretilmiştir.

 

* -Dermatolojik olarak test edilmiştirİLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
EN ÇOK SATANLAR
SEPETE EKLE
BİZE ULAŞIN   0(216) 999 21 33
ÜYELİK KAYDI
ÜYE GİRİŞİ